Barion Pixel

INSTANT KÉPES NÉMET NYELVTAN HASZNOS PÉLDAMONDATOKKAL - MEGJELENT az új sorozatunk els? része

2019-11-06 11:40

Hogyan lesz rövid id?n belül magabiztos német tudásod anélkül, hogy nyelvtani szabályokat kelljen magolnod? A mindennapokban használható mondatokkal a szókincs és a nyelvtan egyszerre rögzül. Belenéznél az INSTANT KÉPES NÉMET NYELVTAN E-TANKÖNYVBE? Most INGYENES MINI KURZUSON megteheted. Az e-tankönyvünk és az e-munkafüzetünk mellé elkészült 5 videólecke is, melyen virtuális magántanároddal együtt memorizálhatsz. ÚJDONSÁG a hozzá készült 10 VIDEÓKÖNYV!

Nem mersz megszólalni németül, mert nem tudsz helyesen beszélni?

-      Tanultál már németül, de megakadtál egy szinten?

-      Gondoltál már arra, hogy a tanulási módszereden kellene változtatni?  A legtöbben külön tanulják a nyelvtant és a szavakat, ha te is ebbe a csoportba tartozol, itt az ideje, hogy változtass!

INSTANT KÉPES NÉMET NYELVTAN új sorozatunkban is az anyanyelved megtanulásához hasonlóan, a nyelvtant és a szavakat együtt tanulod meg HASZNOS PÉLDAMONDATOKból kiindulva, melyek minden leckében egy – egy visszatér? témakör köré csoportosítva vannak. Az egyes leckékben így úgy sajátíthatsz el egy – egy nyelvtani szabályt, hogy csak a mindennapokban használható PÉLDAMONDATOK MEMORIZÁLÁSA után jön a NYELVTANI SZABÁLY FELFEDEZÉSE.

Az e-tankönyvben a nyelvtani szabályokat érthet?en, ábrákkal és táblázatokkal magyarázva tanulod meg példamondatok alapján. Az e-munkafüzetben pedig ezeket a mondatokat gyakorolod be a nyelvtannal együtt. Több feladatot interaktív is meg tudsz oldani, akár többször is, ami szintén a nyelvtan és a szavak rögzülését segíti.

KÉRD A MINTALECKÉT A MINI KURZUSSAL EGYÜTT!

INSTANT KÉPES NYELVTAN PÉLDAMONDATOKKAL E-BOOK – A NÉMET MONDAT FELÉPÍTÉSE ÉS SZÓRENDJE

A HASZNOS PÉLDAMONDATOK TÉMAKÖREI, melyek minden leckében visszatérnek:

1. Udvarias kifejezések
  2. Mindennapokban használható általános mondatok
  3. Szállodában
  4. Étteremben
  5. Boltban
  6. Ügyintézés
  7. Ápolás
  8. Napi tevékenységek
  9. Állásinterjú

Tartalom jegyzék:

Tanácsok a tanuláshoz

1. lecke: A kijelent? és a kérd?mondat: A német mondat alapszórendje és a kérd? mondat „Fordított szórendje”, a kérd?mondat fajtái és a német kérd?szavak
  2. lecke: A német mondatkeret: Elváló és nem elváló igeköt?k
  3. lecke: A német mondatkeret: Állandósult szókapcsolatok
  4. lecke: A német mondatkeret: Mondat több igével jelen id?ben
  5. lecke: A német mondatkeret: Az összetett múlt id? (Perfekt) mondatszerkezete
  1.
        MOST A TIÉD LEHET az E-TANKÖNYV és az E-MUNKAFÜZET INTERAKTÍV FELADATOKKAL 4490 Ft-ért  + 5 VIDEÓLECKÉVEL

2.

MÉG KÖNNYEBB és HATÉKONYABB LEGYEN A TANULÁS  az e-bookal, kérd hozzá a 10 db VIDEÓKÖNYVET, melyeknek a segítségével a virtuális magántanároddal együtt tanulod meg a példamondatokat! Az ára MOST CSAK 1490 Ft!

Ez a könyv Neked való, hogy rövid id? alatt magabiztosan, folyékonyan és helyesen legyél képes német nyelven beszélni, hogy megvalósítsd a céljaidat!

KÉRD A MINTALECKÉT A MINI KURZUSSAL EGYÜTT!

1588349035.jpg

Jelentkezz VIDEÓÓRÁKKAL MEGÚJULT e-learning német tanfolyamunkra 2023. február 28-ig! Garantáljuk, hogy a tanfolyam végére biztos alaptudásod lesz, és olyan tanulási technikákat is elsajátítasz, amivel rövid id?n belül eléred a nyelvtanulási célod.

1573040428.jpg

Nyelvtanfolyamok
1452586511.jpg

Nem mersz bátran megszólalni? Várunk innovatív beszédtréningjeinkre. Ne aggódj, ha nem beszélsz még folyékonyan, légy a törzsvendégünk és társalogj fesztelenül arról, ami igazán érdekel, hogy a tanult idegen nyelvet valóban tudd használni!

1452586457.jpg

Mi "rád szabjuk" az ANGOL, a NÉMET vagy az OLASZ nyelvet célod, nyelvtudásod, életkorod és id?beosztásod szerint. A tanulásod helyét és módját is te választod! Neked melyik jön be?

1387012132.jpg

Külföldi munkára, üzletembereknek, külföldön élőknek, turistáknak ...

Nyelvi utazás 2021
1482354418.jpg

2016-ban 5 évesek lettünk, ez alkalomból jelentettük meg Tábori Évkönyvünket a felejthetetlen nyári táborok emlékére! Töltsd le ingyenesen angol és német feladatgy?jteményünkkel együtt! Olvasd el a 2017-es nyári táborunk élménybeszámolóját a blogunkban!

banner banner